Від 31.01.2023 року

Дата: 27.01.2023 15:42

1. Про виконання "Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської територіальної громади за 2022 рік"

2. Про звіт про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Додаток

3. Про внесення змін до розпису селищного бюджету на 2023 рік.

4.Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету  на 2023 рік.

5. Про стан роботи із зверненнями громадян що надійшли до виконавчого комітету селищної ради протягом 2022 року

6. Про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради у 2023 році.

7. Про надання дозволу гр. Н. Костюченко на реєстрацію транспортних засобів, право власності на ½ (одну другу) частку яких має малолітня дитина.

8. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав О.Харитоненка.

9. Про розгортання «Пункту незламності № 2» в Лосинівській територіальній громаді.

10. Про внесення змін до складу «Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

11. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

12. Про встановлення надбавки  керівникам, заступникам керівника та педагогічним працівникам в закладах освіти де організоване інклюзивне навчання осіб з особливими освітніми потребами.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 138 від 31.08.2022 року «Про організацію підвозу учнів Лосинівської ТГ до  місць навчання і в зворотному напрямку у 2022-2023 н.р.».

14. Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

15. Про внесення змін до складу «Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми».

16. Про зарахування на квартирний облік в Лосинівській селищній раді.

17.  Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

18. Про припинення повноважень Комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру створену рішенням виконавчого комітету Лосинівської селищної ради № 128 від 14.12.2018 року.

19. Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території Лосинівської територіальної громади.

20. Про організацію громадських робіт тимчасового характеру в Лосинівській територіальній громаді у 2023 році.

Додаток

21.Про затвердження «Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.

22. Про упорядкування обліку майна Лосинівської територіальної громади

23. Про призначення помічника Л.Породько.

24. Про призначення помічника Г.Петрик.

25. Про надання матеріальної допомоги.

І