ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 27.01.2023 16:04

Дорогі земляки! Шановна громадо!

29 січня ми відзначає День пам’яті Героїв Крут. Згадуємо юнаків, які стали справжніми Героями не лише свого часу, а й літопису української історії боротьби за незалежність держави.

Бій під Крутами — це символ патріотизму, відданості і любові до України! Цьогоріч минає 105 років подвигу студентів, які героїчно полягли в нерівному бою на Чернігівщині, щоб зупинити наступ більшовицьких військ на столицю молодої України. Для українського народу ця визначна подія стала символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність нашої держави.

Зараз, уже в ХХІ столітті, ми  знову змушені  захищати нашу країну. І вже не сотні, а тисячі сильних духом молодих хлопців і дівчат захищають цілісність і незалежність нашої держави на сході України. Тож пам’ятаймо подвиги нашого народу, які захищали і захищають нашу державу.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.

Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі Української держави.

Світла пам’ять загиблим.

Честь і шана живим! Слава Україні!

З повагою селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ