ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

  • 70

30 січня 2023 року відбулася щотижнева робоча нарада під керівництвом селищного голови Анатолія Стрільця, у якій взяли участь заступник селищного голови, секретар селищної ради та  керівники структурних підрозділів.

Розпочалася нарада традиційно з Всеукраїнської хвилини мовчання за усіма загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Всі учасники ознайомилися з планом роботи на тиждень. Селищний голова  зазначив,  що в умовах воєнного стану ми працюємо не менше, ніж у мирний час. Потрібно разом виконувати всі необхідні заходи, які забезпечать успішну роботу установ Лосинівської ТГ.

Після чого керівники структурних підрозділів прозвітували про проведену роботу за січень місяць та визначили пріоритети на наступний робочий тиждень.

Про головне з наради:

- проведення засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради;

- підготовка проектів рішень на засідання сесії та проведення засідання постійних депутатських комісій;

- проведення наради зі старостами старостинських округів та керівниками закладів освіти ;

- підготовка звіту за 2022 рік про роботу селищної ради та виконавчого комітету;

- проведення методично-консультативного дня в Перемозькому старостинському окрузі;

- перевірка стану ведення ділової документації з кадрових питань у Перемозькому ЗЗСО;

Також на нараді розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності громади, які потребують вирішення найближчим часом. Вони стосуються, зокрема, соціальної, медичної  та фінансової сфери.

Підводячи підсумки наради, Анатолій Стрілець дав відповідні доручення виконавцям та наголосив на відповідальності кожного за доручену справу. Побажав усім здоров’я, наснаги, терпіння та Перемоги.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради