ЗАСІДАННЯ ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ

Дата: 01.02.2023 12:05

31 січня 2023 року відбулося засідання Гуманітарного штабу при Лосинівській селищній раді під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця.

Нагадуємо: Гуманітарний штаб створений розпорядженням селищного голови № 38  від 23.04.2022 року.  До його складу увійшли працівники виконавчого комітету, старости старостинських округів та депутати Лосинівської селищної ради.

На засіданні штабу учасники розглянули питання надходження, розподілу та обліку залишків гуманітарної допомоги  по Лосинівській ТГ протягом 2022 року.  Обговорили гуманітарну ситуацію в громаді станом на січень 2023 року та укомплектування  «Пункту незламності» №2 . Також розглянули поточні питання, які наразі існують в громаді.

Анатолій Стрілець зазначив: « Не зупиняємося,  продовжуємо працювати й надалі на допомогу усім, хто її потребує. А в першу чергу допомагаємо Збройним Силам України. Все буде Україна! Крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ!»