ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 06.02.2023 15:10

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про події війни в Афганістані та в інших країнах, це свідчення високої поваги українського суспільства до воїнів-інтернаціоналістів, до людей вірних присязі та високому військовому обов’язку.

Напередодні  цієї пам’ятної дати  по громаді був здійснений об’їзд місць поховань загиблих воїнів афганців. Участь в заході взяли селищний голова Анатолій Стрілець, голова громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» Сергій Ступак та учасники бойових дій Афганістану.

Присутні поклали квіти до могил та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

Згадаємо імена наших земляків, які загинули і не повернулися до своїх осель.

Пам’ятати про тих, хто сьогодні не з нами, віддати честь загиблим у страшних війнах – наш священний обов’язок.

Висловлюємо шану та повагу тим, хто продовжує й зараз миротворчу справу, захищаючи право кожного з нас на свободу та територіальну цілісність нашої держави.

Нехай завжди над Україною та всім світом буде мирне і сонячне небо!