Рішення виконавчого комітету від 31.01.2023 року

Дата: 07.02.2023 09:40

№ 2 Про виконання «Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської  територіальної громади за 2022 рік».

№ 3 Про звіт про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

№ 4 Про внесення змін до розпису селищного бюджету на 2023 рік.

№ 5 Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету  на 2023 рік.

№ 6 Про стан роботи із зверненнями громадян що надійшли до виконавчого комітету селищної ради протягом 2022 року.

№ 7 Про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради у 2022 році.

№ 8  Про надання дозволу гр. Н. Костюченко на реєстрацію транспортних засобів, право власності на ½ (одну другу) частку яких має малолітня дитина.

№ 9 Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав О.Харитоненка.

№ 10  Про розгортання «Пункту незламності № 2» в Лосинівській територіальній громаді.

№ 11 Про внесення змін до складу «Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

№ 12 Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

№ 13. Про визначення розміру доплат  керівникам, заступникам керівника та педагогічним працівникам в закладах освіти де організоване інклюзивне навчання осіб з особливими освітніми потребами.

№ 14  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 138 від 31.08.2022 року «Про організацію підвозу учнів Лосинівської ТГ до місць навчання і в зворотному напрямку у 2022-2023 н.р.».

№ 15 Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

№ 16 Про внесення змін до складу «Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми».

№ 17 Про зарахування на квартирний облік в Лосинівській селищній раді.

№ 18  Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

№ 19 Про припинення повноважень Комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру.

№ 20 Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Лосинівської територіальної громади

№ 21 Про організацію громадських робіт тимчасового характеру в Лосинівській територіальній громаді у 2023 році.

№ 22 Про упорядкування обліку майна Лосинівської територіальної громади

№ 23 Про затвердження «Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.

№ 24 Про призначення помічника Л.Породько.

№ 25 Про призначення помічника Г.Петрик.

№ 26 Про внесення змін до структури та чисельності закладів освіти Лосинівської селищної ради.

№ 27 Про розгляд заяв мешканців Лосинівської територіальної громади