ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ ГРОМАДИ

Дата: 20.02.2023 12:13

20 лютого 2023 року селищний голова Анатолій Стрілець провів нараду з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Розпочалася нарада хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Керівники відділів доповіли про проведену роботу за  минулий тиждень та озвучили першочергові проблеми.

В ході наради було вирішено низку питань поточного характеру щодо соціальної сфери, надання соціальних послуг населенню, фінансів, культури, освіти тощо.

Анатолій Олексійович акцентував увагу, що продовжуємо працювати  над виготовленням окопних свічок та плетінням маскувальних сіток для наших воїнів, приготування смаколиків, вітальних листівок від діток.

За підсумками наради селищним головою були надані керівникам відповідні доручення.

Працюємо та віримо в ЗСУ.