ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГЕНЕРАТОРИ

• 48

За період дій воєнного стану на території Чернігівської області  Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи  Чернігівської обласної адміністрації  вчергове передав ще 3 (три)  дизель - генератори  PDE14000SA-SA3 для Лосинівської територіальної громади.

Дані генератори  доставлені в  Терешківський, Сальненський та Шняківський старостинські округи, які допоможуть забезпечити безперебійну роботу в умовах тривалої відсутності електроенергії. Далі будуть виконуватися монтажні роботи з їх підключення.

Селищний голова  висловлює щиру  вдячність за таку важливу підтримку для громади, яка в часи війни є дуже необхідною, коли російський агресор не припиняє обстрілів об’єктів критичної інфраструктури та намагається залишити українців без світла, води і тепла.

В єдності - наша сила!

Разом до перемоги!