РІК НЕЗЛАМНОСТІ Й МУЖНОСТІ

Дата: 24.02.2023 10:20

Сьогодні 24 лютого 2023 року – 365 днів повномасштабної війни, 365 днів болю, втрат, віри і надії .

Минає рік запеклої боротьби, рік важких днів і ночей, рік болючих  втрат. Та водночас – це рік сили, хоробрості і, найголовніше, – це рік  віри у Перемогу!

365 днів видалися найважчими в історії нашої незалежної країни. 365 днів ми знаємо, що таке повномасштабна війна. 365 днів ми мужньо боремося!

Хтось зі зброєю в руках стримує ворога на нульових позиціях, хтось лікує поранених, хтось невтомно волонтерить, хтось приймає переміщених осіб і забезпечує їх всім необхідним, хтось тримає культурний  чи інформаційний фронт, а хтось міцно тримає освітній фронт.

Це — МИ, УКРАЇНЦІ, які 24 лютого об’єдналася і показали світові, хто така українська нація! Це – МИ, ПОТУЖНИЙ І СМІЛИВИЙ НАРОД, який у перші дні війни голими руками зупиняв російські танки і всі ці 365 днів вірить і знає: ЗСУ — ЦЕ НЕЗБОРИМА СИЛА!

Цей рік дав нам і гіркий урок, що Герої вмирають, Герої гинуть і щодня ми бачимо, яку страшну ціну платимо. Україна втрачає найкращих – гідних, вільних, люблячих людей, справжніх захисників. Це кривава рана, яка залишиться в серці кожного з нас назавжди

2022-ий нас дуже сильно змінив і навчив ще більше любити й цінувати рідну Україну, відстоювати її права, боротися за неї. Ми стали міцніші, сильніші, і війна нас ще більше загартувала й згуртувала. Ми навчилися витримки, відважності та жертовності.  З лютого в українців змінилися цінності. Найголовнішою для нас тепер є перемога! І вона обов’язково буде!

ВІРМО І НАБЛИЖАЙМО ЇЇ РАЗОМ, НАШУ ВСЕНАРОДНУ СВЯЩЕННУ ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !