СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ - ЗАЙНЯТІСТЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, КОРИСТЬ ДЛЯ ГРОМАДИ

  • 48

Лосинівська територіальна громада тривалий час співпрацює з Ніжинською філією Чернігівського  обласного центру зайнятості. В цьому році співпраця продовжується, підписано договір про організацію та фінансування суспільно-корисних робіт.  На сьогоднішній день у громаді  працює 6  безробітних осіб на суспільно корисних роботах.

Працівники виконують роботи з благоустрою території населеного пункту, місцевих кладовищ, займаються заготівлею дров тощо.

Суспільно корисні  роботи не потребують спеціальної кваліфікації і виконуються на договірній основі та на добровільних засадах. Завдяки проведенню таких видів робіт в населених пунктах підтримується чистота і порядок.

Суспільно корисні  роботи є видом тимчасової зайнятості, при яких враховується стаж, здійснюється оплата праці за фактично виконану роботу та зберігаються всі соціальні гарантії. В цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо відповідно до законодавства вона їм належить.

Лосинівська селищна рада і надалі буде продовжувати співпрацю з Центром зайнятості по залученню громадян до суспільно корисних робіт.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради