ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ

  • 29

Дорогі жінки! Зі щирим серцем та  найтеплішими словами хочу привітати  Вас  зі святом весни, ніжності, краси та любові!

Це не просто день дарування квітів,  а нагадування того, що жінки не лише ніжні та красиві, а самодостатні, стійкі,  мужні та відважні.  Ви нарівні з чоловіками взялися за зброю, Ви - воюєте, волонтерите, допомагаєте переселенцям, рятуєте, лікуєте, відчайдушно борючись за майбутнє своїх дітей і  майбутнє нашої  України.

Не дивлячись на складну ситуацію в країні, я хочу побажати вам наші  прекрасні, мудрі, розумні, талановиті, мужні жінки терпіння, віри в нашу Перемогу, щасливого та спокійного життя без переживань за рідних і близьких та  жити в мирі, спокої, без війни.

Нехай життя дарує Вам лише приємні миті. Бажаю, щоб кожен день був сонячним і радісним, а довкола Вас панували любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Переконаний, ми  подолаємо зло, труднощі і негаразди  минуться і ніщо не буде  затьмарювати  вашої посмішки, а на ваших очах бринітимуть лише сльози радості.

В день свята особливі вітання дружинам, матерям мобілізованих солдатів, які сьогодні захищають територіальну цілісність української держави та виборюють мир на рідній землі.

Зі святом весни!

З повагою, селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ