ВЕЛИКИЙ СИН УКРАЇНИ

Дата: 09.03.2023 10:59

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Цього року Україна відзначає 209 річницю з дня народження великого українського поета. У свідомості кожного  українця Тарас Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчістю великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої держави.

Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Його творчість – це святиня, якою дорожать і гордяться  українці.

Сьогодні, під час війни, коли вірні сини і доньки України захищають Батьківщину від ненависного російського ворога,  як ніколи пророче звучать слова Великого Кобзаря.

Світла постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи. Його ім'я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.

За своє життя він створив безліч творів, що стали скарбом української культури.

У цих творах ми можемо відчути духовну складову українського народу, його смутки та радощі, його національну свідомість і прагнення до свободи. Вірші, написані понад століття тому, актуальні й досі

І нехай світла гордість живе у ваших душах тому, що Тарас Григорович Шевченко – син українського народу! Він – наша слава! Він – наша сила!

Ми, нащадки, завжди будемо берегти у своїх серцях той вогонь любові до України, який запалив поет своїми творами.