ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ DOBRE

  • 37

13 березня 2023 року відбулося засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку (МЕР) Лосинівської територіальної громади в  рамках Програми DOBRE.

Місцевий економічний розвиток (МЕР) – це компонент програми DOBRE, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді, залучення інвестицій, стимулювання підприємницької діяльності та появи нового бізнесу підтримка його розвитку та ін.

На даному засіданні  члени робочої групи обговорили проекти на підтримку бізнесу, які плануються до впровадження разом з Програмою DOBRE, обмінялися думками та баченнями щодо  концепції можливих проектів для реалізації в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток».

В результаті обговорення було визначено перший проект, який буде реалізовуватись у громаді. А саме: закупка обладнання для міні пекарні.

Засідання відбулось за участі експерта Програми DOBRE – Наталії Сафронової

Розробка та майбутня реалізація проектів з місцевого економічного розвитку Лосинівської ТГ є можливим завдяки підтримці Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради