ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 20.03.2023 16:42

20 березня під головуванням Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Розпочалася нарада хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Під час наради селищний голова Анатолій Стрілець, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вручив подяки за невтомну щоденну працю, відданість своїй професії, відповідальне ставлення до дорученої справи, чесність та порядність:

СОЛЯНИК Ользі Миколаївні - головному спеціалісту відділуЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та земельних відносин;

КІЛЬОВОМУ Олександру Михайловичу – директору КП «Промінь»;

ПОБРУСИЛУ Володимиру Миколайовичу – трактористу КП «Промінь»;

ПОРОДЬКУ Івану Івановичу – робітнику КП «Промінь»;

У ході спільного обговорення керівники відділів інформували про стан справ у відповідній галузі та доповіли про  заплановані заходи на поточний тиждень, обговорили  ряд важливих питань життєдіяльності ТГ, зокрема:

• підготовка матеріалів до засідання виконавчого комітету та засідання сесії;
  • про закінчення опалювального сезону;
  • підготовка справ до здачі в архів;
  • засідання опікунської ради;
  • засідання Комісії з питань захисту прав дитини;
  • участь в онлайн-нарадах, онлайн-конкурсах, семінарах тощо.

Підводячи підсумки наради, Анатолій Стрілець дав відповідні доручення виконавцям та наголосив на відповідальності кожного за доручену справу.