ПРОВЕЛИ НАВЧАЛЬНІ ЗАННЯТТЯ

Дата: 23.03.2023 10:21

Сьогодні небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, тому важливо знати, як розрізняти такі предмети, якої небезпеки остерігатися та як вберегти своє життя. Питання мінної безпеки є одним із найактуальніших, адже зовсім небагато часу минуло відтоді, коли окупанти залишили після себе чимало вибухових «подарунків», які вже встигли завдати горя людям.

Аби вберегти своє життя, всім нам треба знати правила безпечної поведінки й неухильно дотримуватися їх.

Корисне навчання щодо мінної безпеки,  ризиків пов’язаних з поводженням  вибухонебезпечними предметами та надання першої медичної допомоги      22 березня  2023 року провели співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з інструктором з надання першої допомоги Товариства Червоного Хреста України для працівників органів місцевого самоврядування та працівників комунальних закладів Лосинівської селищної ради.

Також присутні дізналися про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами та про шкоду, яку можуть заподіяти різні види вибухових пристроїв.

Окремо зупинилися на питанню попередження пожеж в природних екосистемах.

Знання, отримані під час навчання, допоможуть зберегти власне життя та додати більше впевненості у разі виявлення підозрілої знахідки.

Будьмо обережними!

Для закріплення отриманої інформації присутнім були надані тематичні пам’ятки.