ВІДВІДАЛИ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Дата: 23.03.2023 14:33

22 березня 2023 року з метою ознайомлення з умовами проживання, виховання та навчання в закладах інституційного догляду, в. о. начальника служби у справах дітей Лосинівської селищної ради Лариса Темчурова та фахівець із соціальної роботи Зоя Гарда за сприянням селищного голови Лосинівської селищної ради Анатолія Стрільця відвідали КЗ "Удайцівський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради, в якому цілодобово перебувають вихованці з Лосинівської ТГ. Змістовно та по-домашньому провели час із старшим вихователем закладу Наталією Походенко,  яка провела коротку, але цікаву екскурсію територією та окремими корпусами: навчальний корпус, окремі спальні корпуси для дівчат та хлопців, розважально-ігровий, соціально-побутового .обслуговування, їдальня, підсобне господарство, будинок для гостей. Оглядаючи приміщення знайомилися з педагогами, вихователями, обслуговуючим персоналом, а головне, спілкувалися з дітьми. Склалося враження, що заклад – це дружна родина, де діти пізнають світ, розвиваються, де вчитель і вихователь живе інтересами і проблемами учнів, допомагають дітям їх вирішувати,  де панує добро і злагода.

Служба у справах дітей Лосинівської селищної ради