РАЗОМ З ПРОГРАМОЮ DOBRE ПОКРАЩУЄМО ПОСЛУГИ

  • 59

Співпраця з Програмою DOBRE триває. Нагадуємо, що з 12 по 24 травня 2021 року в Лосинівській громаді  проводилося опитування жителів на тему: «Визначення пріоритетних послуг».

За результатами опитування мешканців було обрано послугу «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів». Фахівцями Програми DOBRE та робочою групою, яка створена та затвердженна рішенням 9 сесії 8 скликання від 30.06.2021 року розроблено План покращення надання послуг будівництва, ремонту, обслуговування доріг та тротуарів в Лосинівській ТГ на 2021-2026 роки.  Ще на початку 2022 року ми повинні були отримати обладннання для будівництва, ремонту та обслуговування доріг та тротуарів,   але 24 лютого 2022 року змінило  всі наші плани та плани наших партнерів.  

Не зважаючи на ситуацію, яка вже більше року в нашій країні, DOBRE виконало свої плани і вчора Лосинівська громада почала отримувати  обладнання для будівництва, ремонту, обслуговування доріг та тротуарів. 

В межах програми DOBRE отримано:

🔹 Віброплита HONKER HP-C140H (Hovnda)  

🔹 Повітродувка Husqvarna 580BTS;

🔹 Вібраційний коток Barret DS-20Т;

Чекаємо на доставку ще іншого обладнання ;

🫶Висловлюємо слова щирої вдячності Програмі DOBRE та особисто нашому координатору пані Наталії Сафроновій за підтримку та плідну співпрацю!. Надаючи допомогу для всіх нас, Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Крокуємо разом до Перемоги!🇺🇦

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради