БЛАГОУСТРІЙ — ОДИН З ПРІОРИТЕТІВ ГРОМАДИ

Дата: 23.03.2023 16:26

Питання благоустрою є одним із пріоритетних у роботі селищної ради. Значний обсяг роботи по благоустрою виконують комунальні підприємства “Промінь” та “Благоустрій”. Також при кожному старостаті є працівник з благоустрою. Влітку вони займалися косінням трави та благоустроєм населених пунктів, а в осінньо-зимовий період заготівлею дров. Комунальними підприємствами заготовлені та завезені дрова 23-м родинам в Лосинівці, Перемозі, Станції Лосинівка та Світанку, а також в Світанківську та Шатурську школи...

За 2022 рік з місцевого бюджету по програмі “Благоустрій” використано 482 тис. грн.

Зусиллями працівників старостатів, комунальних установ проводились поточні ремонти закладів, облаштовувались найпростіші укриття, ремонтувались пам’ятники та обеліски, косились газони, проводився благоустрій кладовищ, вулиць, центрів населених пунктів громади.

Підтримувати благоустрій в громадах активно допомагали і с/г підприємства. Найбільшу допомогу надавали СТОВ “Рід”, СПОП “Ксена”, ФГ”Терешківське”, ТОВ “Агронадія”.

Микола БОРЩ

Фото. Працівник комунальної служби Володимир Побрусило за роботою