Від 28.03. 2023 року

Дата: 24.03.2023 15:46

Про стан кадрової роботи у виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради протягом 2022 року.

Про схвалення Концепції створення ЦНАП Лосинівської селищної ради та аналіз надання адміністративних послуг населенню територіальної громади.

Про внесення змін до розпису селищного бюджету на 2023 рік.

Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету  на 2023 рік.

Про стан надання медичних послуг первинного рівня населенню Лосинівської ТГ.

Про затвердження заходів щодо проведення благоустрою населених пунктів територіальної громади.

Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо неучасті матері у вихованні малолітньої дитини.

Про надання дозволу органу опіки та піклування на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 138 від31.08.2022 року «Про організацію підвозу учнів Лосинівської ТГ до місць навчання і в зворотному напрямку у 2022-2023 н.р.».

Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

Про розгляд звернення батьків вихованців Лосинівського ЗДО «Сонечко».

Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.09.2022 року № 161 «Про надання дозволу на відкриття торгової точки за адресою: с. Шатура, вул. Широка, б.35-а».

Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки Агенції місцевого розвитку Лосинівської селищної ради».

Про розгляд матеріалів опікунської ради.

Про розгляд звернень мешканців Лосинівської селищної ради про надання матеріальної допомоги.