Рішення виконавчого комітету від 28.03.2023

Дата: 31.03.2023 15:14

№ 38 Про стан кадрової роботи у виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради протягом 2022 року.

№ 39 Про схвалення Концепції створення ЦНАП Лосинівської селищної ради та аналіз надання адміністративних послуг населенню територіальної громади.

№ 40 Про внесення змін до розпису селищного бюджету на 2023 рік.

№ 41 Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету  на 2023 рік.

№ 42 Про стан надання медичних послуг первинного рівня населенню Лосинівської ТГ.

№ 43 Про затвердження заходів щодо проведення благоустрою населених пунктів територіальної громади.

№ 44 Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

№ 45 Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо неучасті матері у вихованні малолітньої дитини.

№ 46 Про надання дозволу органу опіки та піклування на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини

№ 47 Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти закладів освіти Лосинівської територіальної громади.

№ 48 Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.09.2022 року № 161 «Про надання дозволу на відкриття торгової точки за адресою: с. Шатура, вул. Широка, б.35-а».

№ 49 Про схвалення проєкту «Програми фінансової підтримки Агенції місцевого розвитку Лосинівської селищної ради».

№ 50 Про розгляд матеріалів опікунської ради.

№ 51 Про розгляд звернень мешканців Лосинівської селищної ради про надання матеріальної допомоги.