ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 03.04.2023 11:52

03 квітня 2023 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Розпочалася нарада хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Керівники структурних підрозділів проаналізовали роботу за минулий тиждень та визначили пріоритети на наступний.

У ході наради обговорили:

• підготовку матеріалів до засідання виконавчого комітету та сесії селищної ради;
  •  проведення Дня благоустрою на територій громади;
  • про роботу УЗД апарату в КНП «Лосинівський ЦПМСД» з 01.04.2023 року;
  • оповіщення військовозобов’язаних;
  • організації освітнього процесу в закладах освіти;
  •  робота із внутрішньо-переміщеними особами, тощо;

За результатами наради Анатолій Стрілець надав працівникам відповідні доручення та побажав мирного та ефективного робочого тижня.

Селищний голова наголосив – «Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю».

Працюємо.