ПРО ГОЛОВНЕ ЗІ ЩОТИЖНЕВОЇ НАРАДИ ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 10.04.2023 13:58

Сьогодні під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулася робоча нарада з працівниками  апарату Лосинівської селищної ради. Розпочалася нарада з загальнонаціональної хвилини мовчання за усіма загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Керівники структурних підрозділів проаналізували роботу за тиждень із основних напрямків діяльності та визначили пріоритети на наступний.

У ході наради обговорили:

•  фінансову  спроможність громади;
  •  благоустрій громади;
  • підготовка проектів рішень на засідання сесії Лосинівської селищної ради;
  • проведення заходів до Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля;
  • проведення шкільних толок в закладах освіти;
  • про впровадження енергозберігаючих заходів та перехід на альтерантивні види опалення, тощо;

«Наше завдання – привести до належного стану території нашого краю. За організаціями, установами та підприємствами закріплено відповідні території, які вони повинні прибрати та впорядкувати. Сьогодні чистота й благоустрій населених пунктів стала справою честі всіх жителів громади. Тому, прошу організувати та забезпечити благоустрій сіл, узбіччя доріг, прилеглих територій до закладів освіти, культури та охорони здоров’я спільно з керівництвом даних галузей. Також зусилля повинні бути спрямовані на упорядкування території кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ», – наголосив селищний голова Анатолій Стрілець.

Завершуючи нараду очільник громади дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та  побажав всім вдалого робочого тижня, миру та спокою.