ПРО ГОЛОВНЕ ЗІ ЩОТИЖНЕВОЇ НАРАДИ ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ
Сьогодні під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулася робоча нарада з працівниками апарату Лосинівської селищної ради. Розпочалася нарада з загальнонаціональної хвилини мовчання за усіма загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Керівники структурних підрозділів проаналізували роботу за тиждень із основних напрямків діяльності та визначили пріоритети на наступний.
У ході наради обговорили:
- фінансову спроможність громади;
- благоустрій громади;
- підготовка проектів рішень на засідання сесії Лосинівської селищної ради;
- проведення заходів до Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля;
- проведення шкільних толок в закладах освіти;
- про впровадження енергозберігаючих заходів та перехід на альтерантивні види опалення, тощо;
«Наше завдання – привести до належного стану території нашого краю. За організаціями, установами та підприємствами закріплено відповідні території, які вони повинні прибрати та впорядкувати. Сьогодні чистота й благоустрій населених пунктів стала справою честі всіх жителів громади. Тому, прошу організувати та забезпечити благоустрій сіл, узбіччя доріг, прилеглих територій до закладів освіти, культури та охорони здоров’я спільно з керівництвом даних галузей. Також зусилля повинні бути спрямовані на упорядкування території кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ», – наголосив селищний голова Анатолій Стрілець.
Завершуючи нараду очільник громади дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та побажав всім вдалого робочого тижня, миру та спокою.
Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради