ЛОСИНІВСЬКІ ШКОЛЯРИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

  • 30

11 березня 2023 року учні базової та старшої школи разом з педагогами Сальненського закладу загальної середньої освіти долучилися до відзначення Дня навколишнього середовища - організували акцію «Чисте довкілля - чисте майбутнє».

Навели лад на території місцевого стадіону, де відбуваються футбольні змагання та, за потреби - уроки фізичного виховання. Хлопці 7-10 класів під керівництвом  учителя математики та фізики Олександра Валенчука, висадили на території школи саджанці молодих дерев катальпи.

Директор школи Надія Калініченко подякувала всім за роботу та відзначила добросовісну роботу колективу дітей та вчителів.

 День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно Указу Президента України «Про День довкілля». Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

Бережіть себе та дбайте про довкілля бо ж «Чисте довкілля - чисте майбутнє!»

Таміла СУКАЧ