ЛОСИНІВСЬКА ГРОМАДА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ – ПОВСЮДИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРИБИРАННЯ

Дата: 13.04.2023 15:12

Українці мають добру традицію — напередодні  Великодня проводить упорядкування та озеленення територій. Лише кілька днів залишилось до одного з найбільших християнських свят. Лосинівська територіальна громада поспішає завершити всі приготування до свята.

Значна увага приділяється утриманню в належному стані адмінбудівель та прибудинкових територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, наведенню належного порядку поблизу пам’ятників, цвинтарів, обрізка та побілка дерев, тощо.

Селищний голова Анатолій Стрілець, висловлюємо щиру вдячність працівникам закладів  освіти, культури, комунальних підприємств, керівникам установ, організацій, учням закладів освіти, мешканцям сіл та  усім , хто долучився до заходів з благоустрою,  хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення санітарного стану територій населених пунктів нашої громади.

У цей складний час попри труднощі пов'язані з ситуацією у країні, ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити належний благоустрій населених пунктів громади.

Хочеться закликати жителів громади: «Підтримуймо чистоту й порядок там, де ми проживаємо»!

Щиро віримо у перемогу над агресором, у Збройні Сили України.

Разом зробимо життя кращим! Разом переможемо!

Нехай небо буде мирним, а Україна - чистою!