ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 14.04.2023 12:28

Шановні жителі та гості Лосинівської громади! Наближається одне з головних та найсвітліших свят – Великдень!

Це свято, що символізує, передусім, перемогу сил добра над злом, сьогодні це свято має для кожного з нас, українців, особливе символічне значення. І ми віримо, що у цій кривавій війні, яку українському народу нав’язав жорстокий агресор, ми обов’язково переможемо, відстоїмо свою волю, землю, право обирати майбутнє. І я знаю, що кожний з нас молиться за наших Захисників, які у цю мить наближають час Перемоги.

Сердечно зичу всім Великодньої радості,  щастя, добробуту, міцного здоров’я,  душевного спокою та родинного затишку.

Бажаю всім Божої благодаті й мирного життя під українським небом, яке охороняють наші мужні та героїчні воїни. Віримо в Перемогу!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ