ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ЗАСТЕРЕЖЕНЬ ГРОМАДЯН ПРИ ВІДЗНАЧЕННІ ВЕЛИКОДНЯ

  • 39

Громадяни, пам’ятайте! Перебуваючи у місцях із масовим перебуванням людей необхідно дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

Знаходячись у місцях з масовим перебуванням людей не захаращуйте евакуаційні шляхи і виходи.

Перебуваючи у культових закладах будьте особливо обережні при використанні відкритого вогню.

Шановні батьки не залишайте дітей без погляду у місцях з масовим перебуванням людей.

Громадяни! Пам’ятайте маленька іскорка може стати причиною великого лиха!

Тримаючи свічки в руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вони не потрапили на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути.

Не допускайте самі і застерігайте інших від порушень правил пожежної безпеки.

При перших ознаках пожежі чи надзвичайної події в культовому закладі, необхідно забезпечити негайну передачу інформації в пожежно-рятувальну службу. Разом з цим необхідно вжити заходів по евакуації людей, збереженню матеріальних цінностей та не створювати паніку.

Не залишайте поза увагою залишені підозрілі предмети (пакунки, коробки, валізи, сумки, парасольки, іграшки тощо), підозрілі автомобілі, що залишені без нагляду на тривалий час поблизу місць скупчення людей.

Ні в якому разі не чіпайте та не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки фахівці. Про підозрілі предмети або автомобілі одразу повідомте по телефону 102 або 101. До їх приїзду зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до небезпечної знахідки та відведіть людей на безпечну відстань. Пам’ятайте: Ваші своєчасні та грамотні дії допоможуть запобігти лиха.

Ніжинське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області