НАБЛИЖАЮТЬСЯ ПОМИНАЛЬНІ ДНІ. ПРОСИМО ВСІХ НАВЕСТИ ЛАД НА КЛАДОВИЩАХ

Дата: 18.04.2023 10:07

Шановні жителі Лосинівської  громади! Наближаються поминальні коли ми йдемо на кладовище, яке є місцем молитви та світлої пам’яті наших рідних, близьких що раніше спочили.

Тому вкотре просимо всіх навести лад на  місцях, де поховані ваші рідні, знайомі або сусіди. Велике  прохання привести могили в порядок, прибрати сміття. Адже ми всі відповідальні за місця спочинку своїх предків.

Якщо хтось був вимушений виїхати й не має можливості прибрати, було б добре звернути на це увагу й допомогти.

На жаль, хтось досі обирає штучні вінки та букети. Але потрібно пам'ятати, що такі квіти дуже сильно забруднюють екологію. До того ж через декілька місяців вони мають зовсім не привабливий зовнішній вигляд.

Тому просимо вас відмовитися від штучних букетів! Набагато краще висадити якісь живі квіти, щоб вшанувати померлих.

Бережімо нашу землю і вже зараз дбаймо про охайність та екологію нашої України

Тож нехай буде чистим кладовище. Бережімо пам'ять про померлих і нехай не заростає стежина до місця їх поховання.