ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ ТАЛАНОВИТОЮ МОЛОДДЮ

Дата: 19.04.2023 14:33

Неймовірно приємно бачити на сторінках  у соцмережах витвір нашого односельця - Дмитра Рябущиця.

Дмитро хлопчина з багатодітної родини. Завжди усміхнений, доброзичливий, привітний, працьовитий, товариський та відкритий до спілкування. Є опорою для своїх батьків та рідних. Навчався в Лосинівській загальноосвітній школі, закінчив 11класів та вступив до Ніжинського Ліцею для здобуття професії.

Навчався на зварювальника. Проходив практику на одному з ніжинських підприємств. Під час проходження практики створив надзвичайний витвір. Вже сьогодні ми можемо з вами побачити роботу студента-зварювальника -Ейфелеву вежу, яка височіє у м.Ніжині (на зупинці Сільмаш).

Для створення такої краси юнаку знадобилося 2 місяці.

Пишаємося нашим односельцем та вкотре переконуємося, що молодь Лосинівської громади талановита, креативна та найкраща.

Діма, бажаємо тобі успіхів, творчого натхнення, удачі, реалізації всіх планів та задумів під мирним небом незалежної і вільної України і нашої спільної Перемоги! Сподіваємось, що наступний витвір буде в рідній Лосинівці.

Щиро дякуємо батькам за виховання такого сина.

Фото взято зі спільноти Nizhyn Post