20 КВІТНЯ – ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ ВОЛОНТЕРАМ

  • 27

З початку збройної агресії російської федерації проти  України у 2014 році волонтерство в Україні набуло неймовірного масштабу, і ще більше посилилося після повномасштабного вторгнення росії. Волонтери, разом із ЗСУ, в українському суспільстві користуються чи не найбільшою довірою й повагою!

Українські волонтери - справжні герої, найпотужніша сила, яка допомагає пройти нашій країні найскладніші випробування. Часто, ризикуючи власним життям, вони завжди готові прийти на допомогу людям. Не шкодуючи сил збирають і купують все необхідне для ЗСУ, доправляють гуманітарні вантажі.

Сьогодні у волонтерському русі по підтримці України беруть участь  мільйони людей по всьому світу. Дякуємо усім волонтерам за мужність і відвагу, за доброту і безкорисливість, за щиру допомогу армії та людям, які, потерпають від війни. Дякуємо, що рятуєте не тільки людей, а й тварин, які залишилися на лінії вогню!

Низький уклін вам від усього українського народу!

Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе! Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за небайдужість, за любов до України, за відкриті й щирі серця!

Дякуємо вам за ваш неоціненний внесок у справу наближення нашої перемоги, за ваше надійне плече! Бережіть себе! 

Слава нашим Волонтерам!

Слава Україні

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради