Лосинівська територіальна громада

ЗЕМЛЯ НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

Дата: 20.04.2023 13:49

Фото без опису

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі, загальнолюдське, символічне свято любові та турботи за наш спільний дім. З цієї нагоди працівники Лосинівського Будинку культури та бібліотекар дитячої бібліотеки провели яскравий та корисний захід для учнів 5А класу "За нас ніхто планету не врятує" , спрямований на те, щоб діти з дитинства вчилися звертати увагу на екологічні проблеми, не були байдужими до природи, берегли та допомогали дорослим очистити від сміття прилеглу територію свого будинку та висадити хоча б одне деревце. Діти із задоволенням переглянули відео - ролики. Не залишила учнів байдужими книжкова виставка - запитання "Земля - наш дім у Всесвіті", на якій учні дружньо шукали запитання та відповідали на них. Визначилися три місця - Постол Поліна 6 відповідей, Петрик Ліля - 5 і Бондаренко Аня - 4. Цікаво пройшов конкурс "Розфарбуй птахів", але тут перемогла дружба. Приємно працювати з такими активними допитливими дітками.

Відділ культури та туризму Лосинівської  селищної ради