ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  З НАГОДИ 37-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

  • 24

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, мешканці громади, вдови земляків-ліквідаторів!

     26 квітня 1986 року - трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбілших техногенних катастроф, Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – забрала та покалічила людські невинні життя.

Хтозна якими були б наслідки аварії на енергоблоці №4 ЧАЕС, якби в поєдинок із розбурханим атомом із перших хвилин не вступили тисячі людей, серед яких були й наші земляки.

        Багато жителів нашої громади без вагань і роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою, стали ліквідаторами техногенного лиха, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм життям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, інші хворіють та потребують  медичного обслуговування.

І саме тому, сьогодні ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за врятоване вами людство.

            Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю вам мирного неба, незламної віри в перемогу України над ворогом, доброго здоров'я, міцності духу, мирного і щасливого життя!

  Низький уклін усім, хто боровся та переміг у нерівному бою зі страшною ядерною стихією й світла пам’ять тим, чиє життя обірвалося внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З повагою

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ