ЧОРНОБИЛЬ. ГІРКИЙ. БОЛІСНИЙ. ПЕЧАЛЬНИЙ.

Дата: 26.04.2023 17:00

Цьогоріч минає 37 років від страшного квітня 1986 року, коли сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття.  І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

В ряди ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС тридцять сім років тому стали й наші земляки: пожежники, військові, лікарі, водії, будівельники, представники інших професій.

26 квітня з нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу відбувся мітинг-реквієм.

Зі словами вдячності та поваги звернувся до героїв-ліквідаторів селищний голова Анатолій Стрілець. У своєму виступі селищний голова зазначив: « Що аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Забрала та покалічила людські невинні життя. Чорнобильська катастрофа показала нам, якою великою може бути людська самопожертва. Кожен із нас має вшанувати безстрашний вчинок та прояв мужності ліквідаторів аварії». Очільник громади вручив подяки ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС котрі віддали свої життя, аби врятувати Україну і світ від страшної катастрофи присутні вшанували хвилиною мовчання.

По завершенню  мітингу ліквідатори  зібрались у залі Лосинівського будинку культури для перегляду відео-презентації, присвяченій ліквідаторам аварії на ЧАЕС та поспілкувались з керівництвом громади, щодо соціального захисту, отримання медичної допомоги та інше.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам`яті, що не даватимуть забути про цю страшну трагедію!