ЛІКВІДАТОРАМ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ВИДІЛЕНО ОДНОРАЗОВУ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

  • 40

26 квітня День пам'яті Чорнобильської трагедії. Відповідно до розпорядження Лосинівського селищного голови № 37 від 11 квітня 2023 року учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС отримали одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 (п’ятсот) грн.

В рамках «Програми соціального захисту населення Лосинівської селищної ради на 2023 рік» та «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Лосинівської ТГ та інших заходів на 2023-2024 роки» виплату одержали 78 осіб, які проживають на території Лосинівської громади на загальну суму 40800 (сорок тисяч вісімсот грн.).

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС — це звичайні люди, які живуть поруч з нами. Вони не просто змінили своє життя, але й змінили світ навколо себе. Тому пріоритетним завданням органів місцевого самоврядування залишається питання забезпечення належного соціального захисту цієї категорії громадян.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Ви, не шкодуючи свого життя та здоров'я , здійснили справжній подвиг.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради