ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЇЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА  МІСЦЕВИХ ПРОГРАМ, ЗАТВЕРДЖЕНО КЕРУЮЧОГО  СПРАВАМИ (СЕКРЕТАРЯ) ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 01.05.2023 16:37

Сьогодні, 01  травня  2023 року  під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулося засідання 24 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання. На неї прибуло 15 депутатів із 22. На порядок денний було винесено 65 важливих питань для забезпечення життєдіяльності громади.

Присутні вшанували загиблих від російської агресії українців хвилиною мовчання.

У ході сесії депутати внесли зміни до бюджету Лосинівської територіальної громади, внесли зміни до цільових програм  та затвердили нові цільові Програми.

Далі було ухвалено рішення про затвердження Концепції створення центру надання адміністративних послуг Лосинівської селищної ради, затверджено розрахунки заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів у 2023 році.

За пропозицією селищного голови затвердили на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету-Марину Матяш.

Також,  у ході сесії депутати розглянули ряд майнових питань.  Крім того, схвалено рішення про внесення змін до структури і загальної чисельності виконавич органів Лосинівської селищної ради та персонального складу виконавчого комітету.

Погодили ряд питань по комунальному майну. Більша частина питань порядку денного – земельні, котрі потребували негайного розгляду, аби жителі громади змогли вирішити їх у законодавчому порядку.

Серед інших важливих питань порядку денного: затвердження договорів, укладених селищним головою від імені ради, затвердження розпоряджень селищного голови прийнятих у міжсесійний період, розгляд звернень громадян та інше.

З усіх питань порядку денного, що були внесені на розгляд сесії прийнято відповідні рішення.

По закінченню засідання селищний голова  подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу.

Всі питання порядку денного були детально розглянуті на засіданні постійних комісій.

Відповідно до регламенту усі рішення порядку денного  будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Лосинівської територіальної громади для ознайомлення у визначені строки.

Виконавчий комітет Лосинівської  селищної ради