МИ ПАМ’ЯТАЄМО: ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

  • 36

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що стало найстрашнішою трагедією ХХ сторіччя. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. У Лосинівській громаді до Дня пам'яті та примирення відбулось традиційне покладання квітів до меморіалів та вшанування пам'яті загиблих на полях Другої світової війни.

На жаль, 78-у річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній.

 Сьогодні, 8 травня, мешканці нашої громади, керівництво та працівники Лосинівської селищної ради, учні закладів загальної середньої освіти вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні покладанням квітів.

Присутні хвилиною мовчання віддали шану всім загиблим.

У цей важкий для нашої країни час кожен з нас повинен висловити слова глибокої вдячності ветеранам Другої світової війни. Вони б пишалися героїзмом своїх нащадків, які сьогодні самовіддано виборюють свободу та незалежність в російсько-українській війні.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради