ВІДВІДАЛИ ВЕТЕРАНА ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 09.05.2023 16:43

Все далі і далі відходять в історію роки війни, все менше серед нас героїв-фронтовиків. Зараз в нашій територіальній громаді проживає лише один ветеран Другої світової війни. Тож зустрічі з ним особливо хвилюючі і незабутні.

Сьогодні за дорученням селищного голови Стрільця Анатолія Олексійовича, директор Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради Ярослав Ступак відвідав ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій, чудову матір, сестру, бабусю - Касьян Ніну Юхимівну 11.04.1927 р.н. Ця жінка перенесла багато випробувань у своєму житті не зламалась,  аби донести нам історію свого життя яка має нас навчити та надихнути йди тільки вперед попри всі незгоди до ПЕРЕМОГИ!

Від імені селищного голови та від себе особисто директор Центру побажав  Ніні Юхимівні міцного здоров’я, мирного неба, завжди залишатись в чудовому настрої, щоб рідні дарували турботу та любов, щоб у домі завжди був мир і злагода та вручив подарунок.

Голод забрав щасливе дитинство.

Війна забрала юність.

Але по при всі ці випробування долі Пані Ніна вірила у світле майбутнє…