НАВІКИ В ДУШАХ І СЕРЦЯХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Дата: 23.05.2023 11:39

23 травня 2023 року Україна відзначає День Героїв. У цей день ми вшановуємо пам'ять всіх героїв, які протягом багатостраждальної історії нашої країни боролися за її свободу, цілісність та суверенітет. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради країни. Тому цей день-це   символ незборимості української нації.

Сьогодні, могили загиблих героїв (Мірошника Олега Анатолійовича, Калініча Олександра Григоровича, Барана Сергія Петровича, Петрика Сергія Вікторовича) котрі боролись за незалежність України, починаючи з 2014 року і до сьогоднішнього дня, відвідали селищний голова Анатолій Стрілець, секретар селищної ради Наталія Кошарна, старости старостинських округів.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих за волю синів України.

Розділяємо з батьками загиблих біль великої втрати та вкотре дякуємо за подвих наших  Героїв.

Нехай на нашу українську землю, яка освячена кров'ю героїв, прийде мир і ми всі разом відродимо нашу країну. Всім нам єдності, мужності і віри в перемогу!

Слава Героям! Слава Україні!