«ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД». ТРЕНІНГ ДРУГИЙ

Дата: 24.05.2023 10:25

Упродовж  22-23 травня у нашій громаді проходив тренінг «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Це друга серія тренінгів. Навчалися представники Лосинівської та Талалаївської громад, які дізнались, як аналізувати зібрані дані, виявляти проблеми та можливості, приймати обґрунтовані рішення та аналізувати результат.

Нагадаємо, що проєкт «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» впроваджується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) та фінансування Уряду Канади. Громади, що успішно пройдуть всі тренінги отримають обладнання для збору і аналізу даних.

Під час проведення тренінгу були проведені цікаві і креативні практичні заняття, які дали змогу кожному дізнатись щось нове і корисне.

Такі проєкти сприяють зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні.

Дякуємо за організацію та цікаві і змістовні лекції організаторам та тренерам!

По завершенні, представники громад отримали сертифікати про участь в тренінгах від організаторів.