Від 25.05.2023 року

  • 16

Про схвалення звіту про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за 1 квартал 2023 року.

Про затвердження звіту про виконання фінансового  плану КНП «Лосинівський центр ПСМД» Лосинівської селищної ради  за 1 квартал 2023 року.

Про затвердження звіту про виконання фінансового  плану КП «Промінь» Лосинівської селищної ради за 1 квартал 2023 року.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Благоустрій» Лосинівської селищної ради  за 1 квартал 2023 року.

Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2023 рік.

Про організацію позакласної роботи в закладах освіти.

Про внесення змін до складу «Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та протидії  торгівлі людьми» .    

Про стан цивільного захисту в Лосинівській ТГ.   

Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Лосинівської селищної ради.

Про внесення змін до складу комісії з питань евакуації Лосинівської селищної ради.

Про  затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення  батьківських прав Моісеєнка В.І. 

Про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

Про  надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.  

Про надання дозволу  на  розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ «Лайфселл» на даху Данинського сільського клубу з укладанням договору доступу.  

Про затвердження комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації  тпроти України та її Положення.

Про внесення змін до  складу комісії для обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Лосинівської селищної ради.  

Про  зарахування особи до Соціального закладу «Гуртожиток «Турбота» Центру  надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету № 237 від 30.09.2021 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 8 від 28.01.2020 року «Про затвердження «Положення про комісію щодо розгляду заяв та надання рекомендацій для зарахування громадян до соціального закладу «Гуртожиток «Турбота» Центру надання соціальних послуг при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради» та склад даної комісії».

Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті  Лосинівської селищної ради.

Про розгляд матеріалів опікунської ради.

Про розгляд звернень мешканців Лосинівської селищної ради про надання матеріальної допомоги.

Різне.

Інші статті

Всі статті