ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА. ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 05.06.2023 16:53

Сьогодні під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулася робоча нарада з працівниками апарату Лосинівської селищної ради. Розпочалася нарада з загальнонаціональної хвилини мовчання за усіма загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Селищний голова привітав всіх учасників зі святом Трійці. Побажав миру та скорішої Перемоги на нашій рідній землі.

Керівники прозвітували про виконану минулого тижня роботу та першочергові завдання на найближчий час.

У ході наради присутні обговорили актуальні питання життєдіяльності громади, які стосуються медицини, освіти, культури, фінансів та соціального захисту населення.

Серед них:

- підготовка проектів рішень на засідання сесії Лосинівської селищної ради та проведення засідання постійних депутатських комісій ;

- про впровадження енергозберігаючих заходів та перехід на альтерантивні види опалення;

- участь в онлайн-навчаннях та тренінгах;

- вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту та повну загальну середню освіту. Проведення випускних вечорів по закладах освіти Лосинівської ТГ.

В ході робочої наради селищний голова Анатолій Олексійович, зазначив: «Нам потрібно заощаджувати електроенергію. Переглянути та проаналізувати сферу освіти та медицини. Вже сьогодні розпочинати роботу по процедурі тендера на закупівлю торфу та дров.»

За результатами наради селищний голова надав відповідні доручення та терміни їх виконання.

Продовжуємо працювати для розвитку нашої громади.