25 сесія 8 скликання

Дата: 09.06.2023 14:19

Про затвердження звіту про виконання бюджету Лосинівської селищної територіальної громади за І квартал  2023 року .

Пояснювальна

Про затвердження Програми надання фінансової допомоги військовій частині А4558.

Про внесення змін до рішення 23 сесії 8 скликання від 16.02.2023 року «Про передачу іншої субвенції з бюджету селищної  територіальної громади»

Про  передачу  коштів субвенції з бюджету селищної територіальної громади державному бюджету на виконання програм соціально-еокономічного розвитку регіонів»

Про  внесення змін до рішення 22 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 22.12.2022 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Додаток

Про встановлення  та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2024 рік

Положення про єдиний податок

Ставки земельного податку1

Положення про  збір  за  місця для паркування транспортних засобів

Пільги із сплати земельного податку на 2024 рік

Пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2024 рік

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1

Положення про  транспортний податок

Положення про туристичний збір

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації.

Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2023 рік.

Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП «Благоустрій» Лосинівської селищної ради.

Додаток

Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

Про затвердження Положення про порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у Лосинівській селищній раді.

Про здійснення  повноважень у сфері державної  реєстрації актів цивільного стану.

Про прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області земельних ділянок водного фонду.

Про внесення змін до рішення 22 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року.

Про внесення змін до рішення 23 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання від 16 лютого 2023 року

Про внесення змін до договору оренди землі.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Про припинення права користування земельної  ділянки  Величенко А.М.

Про припинення права користування земельної  ділянки Парасюк К.М.

Про припинення права користування земельної  ділянки  Пліткіну С.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  в натурі  (на місцевості) земельної ділянки  громадянину  – власнику сертифіката

на право на земельну частку(пай)  Дворській П.Ф.

на право на земельну частку(пай) Риленко О.С.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної  ділянки  та реєстрацію права  власності на земельну  ділянку  громадянину  - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай)  Вовкогон Ю.М.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою, виділення в натурі ( на місцевості) земельної  ділянки  та реєстрацію права власності на земельну  ділянку  громадянину  - власнику сертифіката на право на земельну частку(пай)  Сороколіту А.М.

Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки  у  власність  Молостовій Н.С.

Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки  у  власність  Млинарчук Я.О.

Про надання  згоди на зменшення площі земельної ділянки комунальної власності  гр.Федоряко М.І.

Про надання  згоди на зменшення площі земельної ділянки комунальної власності   Лосинівському  споживчому  товариству.

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в оренду  площею 0,0049 га.

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в оренду  площею 0,0041 га.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду СФГ «Колос».