ПРОЕКТ ПО ПОКРАЩЕННЮ ПОСЛУГИ «БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОРІГ ТА ТРОТУАРІВ» РЕАЛІЗОВАНО
Попри війну та складні часи, Лосинівська селищна рада спільно з програмою DOBRE реалізувала ще один проект «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів». В межах даної програми днями було отримано обладнання для утримання доріг, тротуарів та узбічь, а саме :
🔹 Піскорозкидач;
🔹 Косарка роторна;
🔹 Фреза для обрізки дерев;
🔹 Щіпоріз;
Завдяки отриманій техніці буде проводитись ямковий ремонт комунальних доріг, виконуватимуться роботи по утриманню доріг в зимовий період, розчистка узбічь та обрізка дерев.
Було проведено тест-драйв даної техніки.
Заходи реалізувалися в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Працюємо далі, разом з Програмою DOBRE та реалізовуємо інші важливі проекти для розвитку нашої громади.
Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради