ПРОЕКТ ПО ПОКРАЩЕННЮ ПОСЛУГИ «БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОРІГ ТА ТРОТУАРІВ» РЕАЛІЗОВАНО

Дата: 15.06.2023 10:40

Попри війну та складні часи, Лосинівська селищна рада спільно з програмою DOBRE реалізувала ще один проект «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів». В межах даної програми днями було отримано обладнання для утримання доріг, тротуарів та узбічь, а саме :

🔹 Піскорозкидач;

🔹 Косарка роторна;

🔹 Фреза для обрізки дерев;

🔹 Щіпоріз;

Завдяки отриманій техніці буде проводитись ямковий ремонт комунальних доріг, виконуватимуться роботи  по утриманню доріг в зимовий період, розчистка узбічь та обрізка дерев.

Було проведено тест-драйв даної техніки.

Заходи реалізувалися в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Працюємо далі, разом з Програмою DOBRE  та реалізовуємо  інші важливі проекти для розвитку нашої громади.