Від 20.06.2023 року

Дата: 16.06.2023 14:37

Про підготовку закладів соціально-гуманітарної сфери до опалювального періоду 2023-2024 років.

Про підсумки завершення  2022-2023 н.р. та підготовку до 2023-2024 н.р.

Про звільнення від оплати за харчування вихованки Лосинівського ЗДО «Сонечко».

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про  внесення змін  до кошторисів селищного  бюджету  на  2023 рік.

Про зарахування особи до Соціального закладу «Гуртожиток Турбота»  Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради.

Про  зарахування на  квартирний облік  в Лосинівській селищній раді.

Про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті  Лосинівської селищної ради.

Про доручення службі у справах дітей Лосинівської  селищної ради представляти інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території  Лосинівської територіальної громади.

Про розгляд матеріалів опікунської ради.

Про розгляд звернень мешканців Лосинівської селищної ради про надання матеріальної допомоги.