ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 19.06.2023 12:30

Шановні фермери, аграрії, хлібороби Лосинівської територіальної громади! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фермера!

Доки наші військові боронять нас від ворога на фронті, ви,  не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити свою справу в тилу.

Висловлюю слова вдячності всім фермерам та працівникам фермерських господарств громади за те, що попри всі труднощі чесно і сумлінно виконують свою справу, вносячи свою частинку у нашу спільну Перемогу. Дякуємо за любов до землі, витримку та терпіння!

Дякую вам за гідну громадянську позицію, адже ви дбаєте не лише про продовольче забезпечення, а й всіма можливостями підтримуєте українців та Збройні сили України.

Дякую кожному з вас за співпрацю, соціальну відповідальність і допомогу у розбудові рідного краю. Бажаю високих врожаїв та гарної погоди. Нехай обходять вас стороною природні стихії, засіки повняться відбірним зерном, а ваші родини живуть у сімейному затишку, мирі, щасті та благополуччі.

І головне - Миру та Перемоги!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!