СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ЗАТВЕРДЖЕНО ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ НА НАСТУПНИЙ РІК

Дата: 20.06.2023 17:12

Сьогодні, 20 червня 2023 року, під головуванням селищного голови Стрільця Анатолія Олексійовича, відбулася 25 сесія селищної ради восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів селищної ради, керівники структурних підрозділів та старости старостинських округів. Всі питання порядку денного були детально обговорені на засіданнях постійних комісій селищної ради.  Перед початком сесії присутні вшанування хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих внаслідок війни росії проти України, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного. На порядок денний виносилося 38 проєктів  рішень.

Основним питанням засідання сесії - встановлення місцевих податків та зборів на території Лосинівської  селищної ради. Депутати затвердили на 2024 рік такі податки та збори: плату за землю, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, єдиний податок, транспортний податок, збір за місця для паркування транспортних засобів, положення про єдиний податок, ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, положення про транспортний податок , ставки земельного податку, положення про збір за місця для паркування транспортних засобів. Дані податки входять в дію з 01.01.2024 року.

У ході засідання депутати розглянули  ряд проектів рішень, які стосувалися бюджету Лосинівської селищної територіальної громади.

Окрім того, прийнято ряд і інших важливих рішень, а саме:

- затверджено  Програму надання фінансової допомоги військовій частині А4558;

- надані пільги комунальним підприємствам Лосинівської селищної ради;

- передані товарно-матеріальних цінностей на баланс КП «Благоустрій» Лосинівської селищної ради та інші.

Серед інших питань порядку денного депутати розглянули блок земельних питань, по яких були  прийняті відповідні рішення.

В кінці пленарного засідання селищний голова подякував всім за співпрацю.

Детально ознайомитись із текстами рішень та поіменним голосуванням можна на офіційному сайті Лостнівської селищної ради.