22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2023 09:36

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Десятки мільйонів покалічених життів, знищення української нації, жорстокість і смерть заради перемоги – все це були важкі випробування на шляху до нашої незалежності. Протягом багатьох років українці боролися за справедливість, зазнавали знущань і проливали невинну кров. Історія нашої країни навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тому священним обов'язком кожного з нас є збереження пам'яті про тих, хто відстояв наші кордони, свободу та право на власний вибір. Сьогодні, під час повномасштабної війни росії проти України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ