ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ДНЯ СКОРБОТИ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2023 11:33

Згідно з Указом Президента України,  22 червня проголошено Днем скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Це день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Зараз, в період повномасштабної війни з росією, ця дата набула нового, ще більш трагічного, сенсу. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

З метою вшанування подвигу пам'яті  синів  і  дочок українського народу,  полеглих  в війні, в селищі Лосинівка біля пам’ятника невідомому солдату  та старостинських округах Лосинівської селищної ради відбулося покладання квітів.

Звертаючись до присутніх селищний голова Анатолій Стрілець закликав завжди пам’ятати тих, хто ціною власного життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави та побажаю всім Перемоги і миру на нашій землі.

Присутні схилили голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі та хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою.

Вічна пам'ять загиблим Героям, які віддали своє життя за Україну!