Від 20.06. 2023 року

Дата: 23.06.2023 11:57

№ 88 Про підготовку закладів соціально-гуманітарної сфери до опалювального періоду 2023-2024 років.

№ 89 Про підсумки завершення  2022-2023 н.р. та підготовку до 2023-2024 н.р.

№ 90 Про звільнення від оплати за харчування вихованки Лосинівського ЗДО «Сонечко».

№ 91 Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

№ 92  Про  внесення змін  до кошторисів селищного  бюджету  на  2023 рік.

№ 93 Про зарахування особи до Соціального закладу «Гуртожиток Турбота»  Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради.

№ 94 Про  зарахування на  квартирний облік  в Лосинівській селищній раді.

№ 96 Про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті  Лосинівської селищної ради.

№ 97 Про  надання  Харченко Софії статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

№ 98  Про доручення службі у справах дітей Лосинівської  селищної ради представляти інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території  Лосинівської територіальної громади.

№ 99 Про призначення полмічника.

№ 100 Про призначення помічника

№ 101 Про призначення помічника

№ 102 Про розгляд звернень мешканців Лосинівської селищної ради про надання матеріальної допомоги.