З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Дата: 28.06.2023 16:34

Сьогодні відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України  та Дня Конституції України.

Вже не вперше артисти нашої громади згуртовуються заради благодійної мети, адже сьогодні кожна допомога важлива у боротьбі  з окупантами.

На заході були присутні працівники підприємств, установ, організацій громади та жителі громади.

Під час проведення заходу присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, а також мирних громадян. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Стрілець  Анатолій Олексійович: « Конституція України складає основу нашої державності. Це наріжний камінь нашого законодавства. В ній визначені основи нашого життя, державні символи, права кожного громадянина. Зичу у цей день миру і злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, глибокої віри в наш народ, ЗСУ і світле майбутнє нашої Вітчизни». З нагоди свята селищний голова вручив подяки та грамоти  за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток громади  та патріотизм.

Дякуємо учасникам концерту за ваші блискучі виступи, які вселяють віру в Перемогу добра і краси завдяки чарівній музиці.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, хто зробив свій вклад в перемогу. Завдяки вам ми назбирали 4тис.332 грн., ці кошти будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Слава Україні! Перемога буде за нами! Тільки разом ми сила!

Всі охочі могли переглянути оформлені виставки.

Цього ж дня у всіх старостинських округах громади відбулися ряд культурних та спортивних заходів з нагоди прийняття Основного Закону – Конституції України.