ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ

Дата: 26.06.2023 16:54

Кривава війна щодня обриває життя вірних синів та доньок українського народу. Захищаючи волю та незалежність України, обірвалося життя 31-річного військовослужбовця Зеленського Руслана Васильовича.

В селі Терешківка  сьогодні в останню путь провели Героя, який вірив у нашу країну, вірив у її людей та Перемогу.

Зеленський Руслан народився 11 жовтня 1991 року в м. Ніжин Чернігівської області. Тривалий час проживав у с.Терешківка. Закінчив Аркадіївську ЗОШ I-III ст. в 2008 році. З 2018 по 2020 рік проходив службу у АТО.

26 лютого 2022 року пішов добровольцем у ЗСУ, проходив службу на сході України. У липні 2022 року був тяжко поранений , але після лікування повернувся в бойовий стрій.

29 листопада 2022 року був нагороджений Відзнакою Міністерства Оборони України. Помер Руслан 21 червня 2023 року

Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, друзі, побратими мешканці громади та сусідніх сіл.

На жаль, йдуть до небесного війська найкращі сини...

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради висловлює щирі співчуття родині і близьким загиблого.

Вічна і світла пам’ять загиблому воїну – захиснику Руслану Зеленському!